Biorezonančná terapia

svetová jednotka na poli starostlivosti o zdravie

Výsledkom vedeckých objavov v molekulárnej biológii, biochémii, kvantovej fyzike, medicíne je vznik nového radu biorezonančných prístrojov, ktoré s obľubou využívajú najma lekári, uprednostňujúci alternatívny spôsob liečenia.

Biorezonančné prístroje našli veľké uplatnenie aj v skrášľovacích a kozmetických salónoch, kde sa s úspechom využívajú programy na rejuvenáciu a lifting pleti.

V našej Alterna-poradni vám pomocou špičkového biorezonančného prístroja QUANTUM MEDICAL - vypracujeme osobný plán detoxikácie a regenerácie vášho organizmu. - -odhalíme najslabšie telesné okruhy v tele, - biorezonančnou terapiou upravíme bunkovú nerovnováhu, -na chrbtici zmonitorujeme oblasti, do ktorých si ukladáte svoje psychické napatie,-zistíme zastúpenie vitamínov a minerálov v tele, -upozorníme na prítomnosť niektorých baktérií,vírusov alebo plesní v tele. -Na záver vytestovaním na prístroji odporučíme čistý prírodný produkt, pomocou ktorého bude naštartovaná regenerácia organizmu pokračovať.

V čom spočíva biorezonančná terapia?

Ako všetko vo vesmíre, aj ľudské telo je komplexom nahromadenej energie a vibrácií. Za posledné roky výskumníci presne určili parametre elektromagnetických aktivít charakteristických pre určité tkanivá, orgány, bunky... Každý orgán, tkanivo, vírus, baktéria, ale aj emócia, farba, zvuk...všetko má svoju jedinečnú vlnovú vibráciu.

Prístroj v pomerne krátkom čase sníma okolo 9000 informácií, ktorých vyhodnotením poukáže na oblasti s najväčšou disharmonickou rezonanciou. Nízke namerané hodnoty poukazujú na to, že človek je vyčerpaný a organizmus závažne oslabený /pooperačné stavy, liečba ťažkých ochorení, stres/. Naopak, k zvýšeniu elektrických hodnôt dochádza pri "predráždení" tela, teda sklonom k alergiám, zápalovým procesom, poruche autonómneho nervového systému.

V elektronickej pamäti biorezonančného prístroja QUANTUM MEDICAL je zabudovaných niekoľko sto programov, ktoré slúžia na vylaďovanie a bio-elektro-magnetickú harmonizáciu procesov vo vnútri bunky. Táto počítačom riadená oscilačná terapia je bezbolestná a bez vedľajších účinkov.

Biorezonančným meraním je možné nielenže odhaliť chorobu v jej počiatočných štádiách, ale zároveň pôsobiť takými frekvenciami, ktoré utlmia rezonancie choroby, a tým nedovolia, aby sa naplno rozvinula. A práve na túto oblasť preventívnej diagnostiky a starostlivosti o zdravie kladieme v našej Alterna-poradni najväčší dôraz.

Biorezonancia náš organizmus znovu učí to, čo už predtým - keď bol v dobrej kondícii – vedel!

Čo QUANTUM MEDICAL testuje

Prednosti biorezonančnej terapie